Chceš mať denne vyplácaný zisk 3,6 %  v btc ?

Chceš mať denne vyplácaný zisk 3,6 % v btc ?

Iste si teraz viacerí klepete po čele a vravíte si, že je to nemožné . Mám pre vás prekvapenie . Je to úplne jednoduché a nepotrebujete dať do toho „majland“ , aby ste si to skúsili . Stačí k tomu 25 € , ktoré si zmeníš na btc a môžeš začať .

Ak neviete ako si zmeniť € na btc , poradím vám . Stačí si aktivovať účet na krypto burze alebo si spraviť WIREX účet / kartu . Link na zriadenie wirex účtu https://wirexapp.com/r/marta66 . Druhá možnosť, pomalšia pri prevode , je zriadiť si účet na burze Coinfalcon https://coinfalcon.com/ .

Takže keď už máme k dispozícii tieto dve potrebné veci ideme na to ! Je potrebná ešte registrácia na stránku , klik na link https://sg-holding.com/cz/register/?ref=80dQsviXaS kde sú rôzne možnosti investícií . Keďže nechceme prísť o „veľké “ peniaze budeme sa hrať len s malými čiastkami . ( toto je však už na zváženie každého, koľko si tam chce investovať. Ja som opatrná a dám tam len toľko o koľko si môžem dovoliť prísť. Beriem to ako kúpu žrebu :)) ). Je tu šesť možností investovania . Môžeme si vybrať mining, ekologické podnikanie, obnoviteľné zdroje energie, pooly USD, pooly btc, SGC .

prvý spôsob – mining
druhý spôsob – ekológia
tretí spôsob – obnoviteľné zdroje

pooly btc / usd
sgc

Keď už máme nami stanovenú čiastku na našom účte v Statum global , môžeme si vybrať z možností, ktoré nám vyhovujú . Ja som si vybrala pool btc kde budem dostávať 110 pracovných dní vyplácaný denný zisk 3,6% z čiastky , ktorú som tam vložila . Každý pracovný deň po 16tej hodine mám zisk pripísaný na svojom účte. Tu sa už potom rozhodnem, či si zisk vyberiem na svoj účet do banky alebo ho reinvestujem .

takto vyzerá info o vyplácaní zisku

Ak vás to zaujalo, hrajte sa . Pamätajte však na to, že vždy by sme mali investovať len toľko, o koľko sme ochotní prísť. Nikdy nie viac !

TAK AKO SKVELE TENTO PROJEKT VYZERAL , TAK RÝCHLO SKONČIL !

Aké poučenie pre mňa z tohto vyplýva ? Neinvestujte do spoločností a žiadnych projektov, ktoré nemáte osobne overené aj keď vyzerajú neviem ako lákavo ! Za skúsenosť to však stálo . Investovala som málo a aj nejaké výnosy mi stihli pristáť na mojom btc účte . Škoda , že to nevydržalo aspoň do konca roka :)))

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *