BiOrgano Life

BiOrgano Life

Ako prvú zaujímavú spoločnosť vám predstavím BiOrgano Life https://www.biorganolife.com/. Jedná sa o spoločnosť, ktorá pôsobí okrem Slovenska aj v Českej republike , Maďarsku a v tomto roku sa rozbieha v Anglicku . Zaoberá sa zdravým štýlom žitia . Vo svojom portfóliu má 14 výživových doplnkov , 8 za studena lisovaných olejov a 17 prírodných kozmetických výrobkov . Všetko sú to čisto prírodné produkty na ktorých výrobu sa čerpajú aj minerálne látky z oblasti HEVÍZu. https://www.wellnesstips.sk/kupele/heviz-termalne-jazero-vzdialenost-merana-od-stredu-jazera_60013_0_1.html Na prvý pohľad nič nové , veď s takýmito prípravkami sa stretávate na každom kroku ,či už v lekárňach, drogériách , nákupných centrách alebo e-shopoch . Ak ste s produktom spokojný iste ho radi odporučíte aj svojim priateľom , čo je aj u nás pomerne bežné . Tu však môžete za svoje odporučenie získať aj finančný bonus . Systém preferuje možnosť registrovaných zákazníkov a každý , kto si chce objednať , musí sa registrovať. Pozývací link môže získať od niekoho , kto už v systéme je . Táto registrácia vás k ničomu nezaväzuje . Jednoducho si len objednáte produkty o ktoré máte záujem a kuriér vám ich doručí . Ak však svoj pozývací link, niekomu poskytnete a dotyčný človek si nejaký produkt objedná , vy dostávate z celkovej výšky jeho objednávky 3 % . Nie je to nič z čoho by ste “ zbohatli “ ale aj málo poteší …alebo ako hovorí môj známy “ bude na jednu kávu “ :)) Napr : z objednávky za 50.-€ dostanete 1,68.- €

Ako registrovaný zákazník môžete získať ešte “ množstevné “ zľavy , ktoré závisia od výšky finančnej objednávky . Pri objednávke vo výške 300.-€ získavate stálu zľavu 30% na všetky produkty . Následná objednávka už samozrejme nemusí byť v tejto výške .

Mňa osobne zaujali ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE . Obzvlášť olej z marhuľových jadier . Neviem , či ste o marhuľových jadrách vedeli , že ich konzumáciou si znižujete riziko rakoviny. https://www.stuba.sk/sk/diani-na-stu/vitamin-b17-proti-rakovine-pravda.html?page_id=6239 .

Bonus , ktorý môžete získať teraz odo mňa je , že prvý traja , ktorí ma požiadajú o pozývací link , ( v komentári alebo v maily ) registrujú sa a spravia objednávku, budú si môcť vybrať ako darček jeden z týchto produktov : D3 vitamín makový olej , ženšen , guarana , ginkgo biloba ,( všetko v jednom balení ) balíček slim fit .

Záver : nejde mi o “ zárobok ani šírenie môjho reflinku “ ale propagáciu dobrých a zdravých prípravkov . Veď zdravie máme len jedno a všetci iste máme nie práve najlepšie skúsenosti z nášho zdravotníctva . Je lepšie ochoreniam predchádzať ako ich už mať . Silu liečivých bylín poznali a využívali naši predkovia a čínska medicína je týmto tiež veľmi populárna , tak prečo nevyužiť silu prírody , namiesto rôznych chemických prípravkov :)) .

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *