Greenstorc – energia z tepla

Greenstorc – energia z tepla

Greenstorc https://greenstorc.com/why-us/our-team-2/ . Tak toto je pre mňa zatiaľ úplná topka, ako si zhodnotiť pár eur a zabezpečiť si do budúcna pasívny príjem . ( pre mňa už viac menej dôchodok :)) , keďže nepočítam s tým , že keď sa ma toto bude týkať, bude mať náš štát ešte zdroje na vyplácanie :)) ) . Táto spoločnosť sa venuje výrobe energie z obnoviteľných zdrojov . Doteraz sú nám známe projekty vodných elektrární , veterných elektrární , solárne panely . Tieto všetky sú však závislé od vplyvu počasia . Greenstorc však využíva geotermálne zdroje , tým pádom vie zabezpečiť výrobu 24 hodín denne . O celom tomto projekte o jeho fungovaní sa môžete dočítať na hore pripojenom linku . Tu sa chcem zamerať na časť, ako môžete na tom profitovať .

projekt bol predstavený na 73. zasadnutí OSN 27.9.2018 a má podporu OSN . PAUL FLYNN -generálny riaditeľ Greenstorc , Michael Mathias – generálny riaditeľ Das33
takto vyzerá „elektráreň “ , ktorá vyrába energiu 24/7 a dá sa umiestniť kdekoľvek . Prvé takéto SHUbox-y už fungujú v Nemecku , ktoré má podpísaný kontrakt na dodanie 50.000 tisíc ks .

Ako môžete na tom profitovať ?

Snáď ako každý start up v tejto dobe , ponúka aj táto spoločnosť možnosť nákupu tokenov . ( čo je token ? porovnala by som to pre úplných laikov,že je to niečo ako akcia spoločnosti ) Sú tu dve možnosti , ja som využila vstup cez platformu Das33 https://das33.io/ , https://das33.io/greenstorc-power-from-heat/, pretože ak by sa čokoľvek stalo, zostanú mi coiny – greenpower (GRN ) , ktoré som nakúpila a tie som do greenstorc vložila . ( ako sa vraví “ dnes vám už nikto , nikde nič negarantuje “ tu si myslím, že nejaká garancia snáď už len bude :)) )

predpredaj už nestihnete, no prvé kolo sa možno ešte podarí . Všimnite si, že možnosť vstupu do projektu je od 25€ . Čiže každý si zvolí prijateľnú výšku , ktorá mu vyhovuje
takto vyzerá reálny vstup do projektu , ktorý popíšem a vysvetlím nižšie

Moje rozhodnutie bolo vložiť do tohto projektu 2.000.-€ za ktoré som na burze nakúpila Green Power ( GRN ) . V tom čase som v aktuálnom kurze nakúpila za túto čiastku 144.588 GRN , ktoré som cez platformu Das33 https://das33.io/ vložila do Greenstorc . Tu som získala za túto čiastku 3.324,07813 tokenov Greenstorc ako základ , plus 2.216,0520 tokenov Greestorc ako 67 % bonus, ktorý platí pre prvé kolo . Spolu držím 5.540,13021 tokenov Greenstorc . Dôležité je podotknúť , že jeden token má hodnotu jedného eura ! Tým pádom som aktuálne v pluse 3.540,1321.- € . Možno sa vám to zdá zložité, no vôbec nie je . Celé toto máte za chvíľu vybavené . Čo nasleduje ďalej ?

týmto “ slajdom “ to bolo vysvetlené mne …

Opíšem to konkrétne na mojom prípade : keď sa uzavrie prvé kolo – naplní sa čiastka 1,5mil. € budem dostávať na svoj účet v DasWallete vyplácané dividendy v GRN , ktoré si viem cez burzu alebo cez wirex zmeniť na € . V mojom prípade využijem kartu Alliance Pay , ktorú v blízkej dobe obdržím. Touto kartou platíte coinom GRN kdekoľvek vo svete. ( opíšem možno v ďalšom projekte ) Za každý jeden osadený SHUbox dostanem 1x historicky vyplatený 0,01.-€ . Z informácií Greenstorc vieme, že majú podpísané kontrakty na dodanie s Nemeckom na 50.000 ks a s Keňou na 20.000 ks spolu 70.000 ks SHUbox . Budem teraz opäť vychádzať len z blízkej budúcnosti a z toho, čo je známe o dodaní . Do konca roka 2019 sú zaviazaní dodať 50 ks a do konca roka 2020 250 ks SHUbox . To je 300 ks SHUbox .

Konkrétne pre mňa z tohto vyplýva tento prepočet : 300 ks SHUbox x 0,01€ = 3€ . Môj počet tokenov, ktoré držím je 5.540 ks . Preto 5.540 x 3 = 16.620.-€ do konca roka 2020 . Pri najhoršej alternatíve s ktorou preventívne počítam mi vychádza , že ak v priebehu 10 rokov umiestnia len 10.000 ks ( kontrakt je podpísaný na 70.000 ks ) elektrární t.j. 10.000 x 0,01 = 100 € a to vynásobím počtom tokenov, ktoré držím 5.540 vyjde mi suma 554.000.-€ , ktorú dostanem postupne za 10 rokov vyplatenú tak ako budú elektrárne inštalované . Potrebujem viac na dôchodok :)) ?

Dividendy sú vyplácané štvrťročne . A že sú vyplácané viem , pretože poznám ľudí , ktorí stihli nakúpiť v predpredaji a vyplatené už dostali ..videla som na vlastné oči :)) . O tomto projekte by sa dalo napísať a diskutovať veľmi veľa , no nie je to tu mojím zámerom . Ak bude mať niekto otázky , nech napíše. Čo viem odpoviem .

Záver : ako vidíte, nemám tu v tomto type uvedený žiadny “ reflink “ , čiže žiadnym spôsobom na vás nezbohatnem :)) . Projekt sa mi však veľmi páči hlavne preto, že využíva alternatívne zdroje energie, šetrí životné prostredie a výroba takejto energie bude v blízkej budúcnosti zaujímavá pre každého z nás . No a samozrejme aj pre nezanedbateľný profit v budúcnosti . Pripomínam , že nie som finančný ani žiadny iný poradca alebo expert . Som len obyčajná žena, využívam možnosti , ktoré sú mi ponúknuté a tie s ktorými mám osobnú skúsenosť a páčia sa mi , vám tu opíšem . Koho niečo osloví a bude potrebovať pri tom moju pomoc, rada mu s tým pomôžem . BEZPLATNE !

Toto video vysvetľuje princíp na akom to funguje : https://youtu.be/JyZmIg18WNE

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *