OMEGA best

OMEGA best

Druhým zaujímavým projektom s ktorým som mala možnosť sa zoznámiť je decentralizovaná platforma OMEGA best https://www.omega.best/sk/ Táto platforma umožňuje vymieňať kryptomeny , platiť kryptomenami ,vníma budúcnosť blockchainových techológií a ich využitie v spoločnosti . Omega vznikla spojením dvoch firiem Expedite Consulting Group a Feat Software . Majiteľmi Omegy sú dvaja páni , Bartosz Nafalski a Lucas Bozek .

Týmto spojením vznikol holding , ktorý zastrešuje 40 firiem po celom svete , ktoré sú na trhu 25 rokov . Len v tomto roku začali podnikať aj ONLINE a budovať aj týmto spôsobom marketing . Medzi spoločnosti , ktoré spolupracujú s OMEGOU patria veľké a významné spoločnosti ako napr. : Žywiec Zdroj S.A. https://zywiec-zdroj.pl/ , Agros Nova https://en.wikipedia.org/wiki/Agros_Nova – tu vlastní Expedite 51 % podiel , a aj nám dobre známy Orange , pre ktorý Omega zabezpečuje devízové výmeny , ORLEN PETROL pre ktorý robia takisto servis http://www.unipetrol.sk/EN/ORLENGroupOffer/OfferInPoland/Pages/default.aspx .

Ako môžete túto spoločnosť využiť vo svoj prospech ?

Táto fin – tech spoločnosť využíva aktívny software box na prieskum trhu , kde máte možnosť si za 100 € aktivovať reflink a aktívny box a automaticky si viete tieto prostriedky zhodnotiť na základe zhliadnutia 8 reklám – každý deň, 1 x do týždňa prieskum , 1 x do týždňa úloha . Takto si tento software viete za 6 mesiacov zhodnotiť o 30 % a za 12 mesiacov o 70 % . Tieto úlohy vám zaberú čas max 1-2 minúty denne . Ak sa však rozhodnete , že si software len aktivujete a nebude vykonávať žiadnu činnosť , dostanete zhodnotenie za 6 mesiacov 15 % a za 12 mesiacov 35 % . Prečo ? Lebo software robí na pozadí krypto mining a vy dostanete podiel z ťažby . Ak chcete , využite ponúkané benefity za zhliadnutie reklám , ak nie , dostanete tiež slušné zhodnotenie zakúpeného softwaru . Prostriedky máte na svojom účte , máte ich denné zhodnocovanie a viete si ich zhodnotenie od 50€ poslať na svoj účet .

Osobne testujem a využívam tento software cca mesiac a môžem skonštatovať , že sa mi páči . Zatiaľ som nenarazila na žiadny problém . Ak máte záujem sa registrovať a potrebujete pri tom moju pomoc – poradenstvo , registrujte sa prostredníctvom môjho reflinku https://omega.best/register/TEVGVA==/marta66 . So všetkým, čo budete potrebovať vám pomôžem a odpoviem na vaše otázky .

Toto v skratke o spoločnosti . Ak máte záujem o viac informácií o systéme a tejto spoločnosti , rezervujte si cca hodinku času a môžete tak isto ako ja navštíviť jej obchodné stretnutie , ktoré sa koná vo viacerých mestách na Slovensku aj V Českej republike . Pretože ako sa vraví “ lepšie raz vidieť ako stokrát počuť “ .

ZÁVER : toto nie je finančné poradenstvo . Opisujem len osobnú skúsenosť s projektmi s ktorými som oslovená a ktoré sa mne páčia . Zodpovednosť a riziko si berie na seba každý sám .

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *