WIREX – appka- karta

WIREX – appka- karta

Ďalšia super vec s ktorou som sa zoznámila a v súčasnej dobe ju už využívam je WIREX appka a karta https://wirexapp.com/ . Samozrejme , že som ju aj ja pri prvom doporučení odmietala , však načo by mi to bolo :))) . Teraz však môžem skonštatovať , že je to super vec a keď sa ju naučíte ovládať a využívať , nedáte na ňu dopustiť .

Čo vlastne WIREX je ? Opíšem vám to vlastnými “ neodbornými “ slovami. Pre mňa je to taká hybridná banka , kde držíte rôzne kryptomeny – vyberiete si z ponuky , ktoré tam chcete mať a takisto aj fiat meny ( € , USD, CZK…) Ku všetkému, čo si vyberiete máte automaticky svoje bankové údaje pri krypto svoju krypto adresu / účet . Prepojíte si tento účet so svojou bankou – nahráte si tam plastovú kartu od svojho účtu a od tohto momentu už nemusíte navštevovať bankové zmenárne ak budete potrebovať akúkoľvek menu . Veľmi rýchlo si viete prostredníctvom appky v mobile zmeniť eurá na BTC, ETH , CZK , USD … Pridáte si to na svoju wirex plastovú kartu a viete do pár minút platiť v mene , ktorú potrebujete .

tu si vyberiete meny , ktoré chcete

O svojich transakciách máte prehľad a viete si ich pozrieť ako v mobilnej appke , tak aj v PC . Za využívanie wirex karty / platby touto kartou dostávate cashback 0,5 % v BTC . Nie je to veľa , no opäť poteší 🙂 .

tu vidíte svoje pohyby/ transakcie, menila som si BTC na ETH , platila v € v BILLE ,v COOP Jednote a z môjho bankového účtu som si poslala 25€ na wirex …skúšala som funkčnosť :))
takto sa vám zobrazí získaný cashback v BTC . Máte tam vypísané kedy a kde ste nakúpili a koľko za to získavate a hore celkové zhrnutie

Iste teraz dumáte , že koľko za toto všetko musíte zaplatiť , lebo sú to naozaj super veci , ktoré vám dokážu uľahčiť život . Nebojte sa , žiadnou závratnou sumou vás NEZABIJEM :))) To , čo platím banke v ktorej mám svoj bežný účet sa to FAKT nedá porovnať .

ak si porovnáte tieto poplatky s poplatkami v našich bankách , musíte byť takisto ako ja , milo prekvapení .

Čo sa týka supportu a informácií , ktoré by vás mohli zaujímať , je to tiež na stránkach wirexu veľmi dobre zabezpečené .

tu nájdete všetko potrebné

No a keďže digitalizácia a tokenizácia prebieha dnes už v každej “ lepšej“ spoločnosti , máte aj tu možnosť si zakúpiť WXT tokeny. Predpredaj už síce nestihnete , lebo je už vypredané , no máte ešte šancu od 1.7. 2019 si niečo kúpiť . Myslím, že je to možné len pre registrovaných klientov WIREX-u . Držať tento WXT token má už aj svoju výhodu – budete dostávať vyšší cashback .

Záver : ak vás táto aplikácia očarí , tak ako mňa a budete sa chcieť do nej registrovať , rada vám pomôžem sa zorientovať pri tom ak by ste mali obavy , či to zvládnete . Môžete tým predísť rôznym chybám ja som si napríklad svojim “ skúšaním “ zablokovala kartu od svojho bankového účtu , lebo som nevedela AKÝ KÓD odo mňa chcú :))) . Teraz to riešim cez support , aby mi ju odblokovali . Ak chcete použite k registrácii môj reflink https://wirexapp.com/r/marta66 , nenaštudovala som si ešte , čo z toho budem mať , no poteší ma to :)) . Pri registrácii je potrebné KYC , tak ako v každej inej banke . Veľa zdaru a potešenia vám prajem pri využívaní WIREX

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *